Salon Urody Iwona Tunyan

570 960 281 ul. Jesienna 6 lok. 1

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to metoda, w której główną rolę odgrywa wiązka lasera. Jej zadaniem jest uszkodzenie struktur włosa, niszcząc cebulkę wraz z korzeniami. Energia wytwarzana laserem jest pochłaniana przez barwnik włosa – melaninę, która zamieniając się w energię termiczną dokonuje uszkodzenia struktury włosa. Właśnie dlatego depilacja laserowa jest skutecznym i bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ potrafi na stałe zlikwidować odrastanie włosków. Proponujemy Państwu wykonywane przez nas laserowe usuwanie owłosienia.

Zapraszamy na zabieg depilacji do Płocka!

Płock to obszar, na którym cieszymy się szerokim zainteresowaniem oraz zaufaniem wielu klientów. Nowoczesna i sprawdzona metoda, jaką jest depilacja laserowa pozwala na długotrwałe usunięcie owłosienia na całym ciele. Jeśli chcesz skutecznie i szybko pozbyć się włosków na łydkach, pod pachami, czy w miejscach bikini – zapraszamy! Nasze profesjonalne urządzenia i wykwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, by wykonana depilacja laserowa dała szybkie i wyczekiwane efekty. Płock niewątpliwie daje nam nieskończone możliwości na poszerzanie swojego doświadczenia! Już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci wykonywana przez nas depilacja laserowa. Płock zaprasza!

Laserowe usuwanie owłosienia

Nie musisz martwić się przed założeniem bikini – wystarczy, że odwiedzisz nasz gabinet i wykonasz laserowe usuwanie owłosienia. Skutecznie i bezpiecznie w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny termin. Laserowe usuwanie owłosienia to gwarantowane długotrwałe efekty. Przed zabiegiem wykonujemy próbne badanie laserowe, które dodatkowo zapewni Cię o bezpieczeństwie i zminimalizuje ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych. Laserowe usuwanie owłosienia to nasza specjalność, jednak najpierw ocenimy rodzaj twojej skóry, by dobrać odpowiednie parametry, które przyniosą oczekiwane efekty. Jeśli miastem, w którym mieszkasz jest Płock – odwiedź osobiście nasz gabinet.

Laserowe usuwanie owłosienia (depilacja laserowa) w Płocku

Płock to miasto, gdzie codziennie realizujemy wiele takich zabiegów i cieszymy się zadowoleniem klientów.

Powrót do oferty