Salon Urody Iwona Tunyan

570 960 281 ul. Jesienna 6 lok. 1

SALON URODY. PŁOCK – Iwona Tunyan. Zapraszamy!

Salon Urody Iwona Tunyan to profesjonalny salon kosmetyczny. Płock to miasto, w którym znajduje się gabinet. To właśnie w nim zdobyliśmy doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają na wykonywanie wszystkich zabiegów na najwyższym poziomie. Oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające oraz regenerujące.

Gabinet kosmetyczny – Płock – został założony z myślą o kobietach,

które cenią sobie doskonałą obsługę oraz profesjonalizm. Płock jest miastem, w którym możesz odpowiednio zadbać o całe ciało. To właśnie tu tworzymy najlepszą branżę kosmetyczną i staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. By poczuć się doskonale, skorzystaj z różnorodnych zabiegów, jakie oferuje nasz gabinet kosmetyczny. Płock – to właśnie tu możesz skorzystać z profesjonalnych usług w dziedzinie kosmetologii. Salon urody poleca coś dla osób, które mają problem z trądzikiem lub cerą naczynkową. Gabinet kosmetyczny oferuje również ujędrnianie i wyszczuplanie całego ciała. To doskonały sposób, aby w szybkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Nasz salon urody posiada także własne SPA,

w którym możesz skorzystać z wielu odprężających pakietów. Płock to miasto, w którym możesz skorzystać z tak rewelacyjnej oferty. Ponadto gabinet kosmetyczny oferuje regenerujące i odmładzające masaże. To wspaniałe zabiegi relaksujące, które zapewnią Ci ukojenie na długi czas. Nasz salon urody zapewnia także wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wiele kobiet coraz częściej korzysta z tej dziedziny medycyny. To doskonały sposób, aby poprawić mankamenty urody. Nasi specjaliści zadbają o to, aby precyzyjnie wykonać każdy zabieg. Salon kosmetyczny (Płock) to także interesujące zabiegi poprawiające kondycję włosów. Dzięki nim stają się odżywione i pełne blasku.

Płock zaprasza wszystkie kobiety!

Zapewniamy, że w codziennej pracy używamy najwyższej jakości kosmetyków, które zapewniają doskonałe efekty. Nasz salon kosmetyczny to w pełni profesjonalny gabinet, który oferuje naszym klientom najlepszą ofertę na rynku. Płock – to właśnie tu znajdziesz prawdziwych mistrzów kosmetologii.

W Salon Urody Iwona Tunyan w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług współpracujemy również z dr. Alicją Siwko.